• Wpisów: 40
 • Średnio co: 12 dni
 • Ostatni wpis: 114 dni temu, 02:46
 • Licznik odwiedzin: 11 176 / 494 dni
 
keight
 
Dzisiaj A karmiła kurczaki (w Key West jest ich całe mnóstwo, chodzą po ulicy, można zobaczyć je nawet na parkingach) polędwiczkami z kurczaka. Czy to już kanibalizm? :D

Mimo że byłam wykończona wczoraj, przespałam się 3 godzinki i odwiedziłam ze znajomym restaurację "Better than sex". Zawsze śmiałam się do mamy, że lokalizacja blisko kościoła restauracji z deserami o takiej nazwie to nienajlepszy pomysł. Muszę Wam powiedzieć, że bawiłam się genialnie. Miałam nieco opory, ponieważ na zdjęciach miejsce wygląda trochę jak jakiś burdel:
www.betterthansexkeywest.com/#designpage
albo coś wyjętego żywcem z 50twarzy Greya

Ale ciekawość wzięła górę i miałam najlepszy deser w swoim życiu ;)

Oglądaliście "Azyl"? Idę jutro na to do kina, kolejny raz przez ciekawość. Tyle razy w pracy słyszałam, że główna bohaterka brzmi totalnie jak ja.

Mniej więcej rozmowa wygląda zawsze tak, że ktoś mnie pyta czy oglądałam i w ogóle są podjarani, że akcja dzieje się w Polsce. Słodkie, prawda?


IMAG0362.jpgIMAG0367.jpg


IMAG0369.jpg


IMAG0370.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @gość: Nigdzie nie podałam, że są czarnoskórzy, więc nie mogłeś tego wiedzieć.

  Oznacza to,że Cię znam. I nie potrafisz powiedzieć mi czegoś prosto w oczy, tylko ukrywasz się pod jakimiś anonimowymi komentarzami. Powinieneś się wstydzić.
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Keight: ty ej nauczyłas te czarnule coś po Polsku mówić? Czy się wstydzisz coś takiego zaproponować? I weno podaj jej fejsa, fajna jest to sobie z nią pogadam. Wolna chociaż?
   
 •  
   
  @Poucette: Niestety, osoba z komentarzy używa wiary jako tarczy i choć nie wiemy zbyt wiele o jej życiu myślę, że próbuje usprawiedliwiać swoje niewłaściwe zachowanie wyrzucając coś innym.
  Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś chce zmieniać świat, przede wszystkim należy zacząć od siebie.

  Dziękuję :) Film był pełen absurdów, ale zrelaksowałam się nieco. :)
  Nie potrafiłam zrobić też dobrego zdjęcia z powodu oświetlenia w BTS.
   
 •  
   
  @gość: Poproszę o link do Twojego bloga, skoro potrafisz pisać ciekawiej, rozumiem, że masz doświadczenie w blogowaniu a Twoje posty nigdy nie zostały skrytykowane.

  Coraz bardziej widzę bezcelowość konwersacji z Tobą, jesteś najzwyklejszym internetowym trollem poszukującym uwagi.
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Poucette: oho i znalazła się taką co wypomni a sama belki w swoim oku nie widzi, norma. I co zazdrościsz wielbiciela? Jasne nuuudziaro, popatrz co tam prezentujesz na tym swoim blogu, hahahahahaha już na śmietnisku jest ciekawiej.
   
 •  
   
  Widzę kochana, że masz swojego cichego wielbiciela ! Ulala to się nazywa prawdziwe chrześcijańskie miłosierdzie i miłość do bliźniego w praktyce :P

  Swoja drogą , restauracja taka... creepy ale jak to mówią nie oceniaj książki po okładce bo ciacho wygląda pysznie. Miłego oglądania !
   
 •  
   
  Paula, nie ma potrzeby używać takiego języka na moim blogu.
   
 •  
   
  @lilove: Tak, uwielbiam to miejsce :)
   
 •  
   
  Gościu, czy ktoś Cię zranił ostatnio? Pytam poważnie. Masz w sobie bardzo dużo gniewu i emocji które chcesz wyrzucić.

  Używasz bardzo dużo przymiotników, chociaż tak naprawdę mnie nie znasz.
  Jeśli chodzi o "zginiesz w wielkim świecie", myślę, że radzę sobie w nim zdecydowanie lepiej niż Ty i nie mam potrzeby dopiekać ludziom.

  Nie skasowałam żadnego komentarza, coś Ci się całkowicie pomieszało.


  Wiesz, całkowicie Cię nie rozumiem. Wydaje mi się, że te właśnie ograniczone podejście to taka skorupa, którą próbujesz mieć, by czuć się bardziej dowartościowanym. "Tylko moje zdanie się liczy, ludzie mają postępować tylko tak jak ja im powiem".
   
 • awatar
   
   
  gość
  @gość: Gość do Pauli, WTF co to za imię Paula? Lepiej se zmień na Karyna, pasuje ci. I kto ci pozwolił się tu odzywać, ty to zawsze musisz wtrącać się w sprawy które cię nie dotyczą? Wypad stąd, zrozumiano?
   
 • awatar
   
   
  gość
  @gość: Paula do gościa-Gościu licz się że słowami,nikt nie prosi CIĘ o czytanie i oglądanie bloga Keight,jesteś trochę pierd...,puknij się w łeb ty nienormalny człowieku .
   
 • awatar
   
   
  gość
  Dlaczego usuwasz komenty? Hipokrytko. Tu niby do kościoła chodzisz a na obleśne żarcie ublizające każdemu katolikowi toś się wybrała bez skrupułów. Zginiesz w tym wielkim swiecie, już Cie przerasta. Tacy właśnie najczęściej zapierają się swojej wiary, kultury, tradycji. Jak to doskonale widać po Tobie. Okropieństwo. I to niedojrzałe infantylne podejście, kasować komenty. Norma przy gówniarstwie  i braku obycia.
   
 •  
   
   
 • awatar
   
   
  gość
  Nie, bohaterka nie brzmi jak Ty. Jest znacznie lepsza, bo nie chce mnie zabić :P